Skip to content
  • Ülkemizde her yıl binlerce hayvan, sahipleri tarafından belirsizliğe terk ediliyor. Çok sayıda sokak hayvanı ise aç, yaralı, hasta ve hatta feçli olarak sokaklarda yaşam mücadelesi veriyor. Kimisi soğuktan donuyor, kimisi bir damla su dahi bulamıyor… Şiddet görenlerin ve tecavüze uğrayanların sayısı da maalesef azımsanmayacak kadar çok. İşte biz bu canlardan kurtarabildiğimiz kadarını kurtarmak, onların yaşam haklarına sahip çıkmak ve onlar için umut olmak üzere 2008 yılında kurulmuş bir Sivil Toplum Kuruluşuyuz.
  • Ankara ‘da, 32 dönümlük arazi üzerine kurulu bir ‘doğal yaşam alanı’na sahibiz. Himayemize aldığımız patili dostlarımızın tedavilerini yaptırıyor ve onların burada en iyi koşullarda bakımlarını sağlıyoruz. Bizimle oldukları sürece özgür ve mutlu bir yaşam sürmeleri için gönüllülerimizin desteğini arkamıza alarak, elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. En büyük mutluluğumuz, patili dostlarımızın hikayelerini baştan yazmak ve mucizevi dönüşümlerine tanıklık etmek. Himayemize aldığımız patili dostlarımızın bir kısmına harika yuvalar bulabiliyoruz, bulamadıklarımızı ise kendi çocuğumuz kabul ediyoruz.
  • -Doğal yaşam alanımızda 7/24 bulunan bakıcılarımız, onlar için her gün taze yemek pişirerek karınlarını doyurmakla kalmıyor, onlara aynı zamanda hak ettikleri ve bugüne kadar belki de hiç görmedikleri sevgiyi veriyor.
Back To Top